Waldorf Poruba: waldorfská škola ostrava

„Stavba domu“ ve spolupráci s lyceem

          Také v letošním školním roce studenti 4. ročníku technické specializace waldorfského lycea pod vedením paní učitelky Podstavkové spolupracovali s naší 3. třídou na projektu „Stavba domu“. Naše děti nejprve navrhly, a pak ve skupinkách nakreslily celkem 7 návrhů, ze kterých si studenti vybrali, a posléze tři z nich pro naši školu zhotovili. Studenti zodpovídali mnohé zvídavé dotazy na materiál a způsob zhotovení konstrukcí jednotlivých obydlí. Největší ohlas sklidil vysoký model majáku, který dokonce svítí.

P1640461

Děkujeme všem studentům a také paní učitelce Ireně Miksové, kteří se na projektu podíleli a těšíme se na další spolupráci.

M. Lubojacká

P1640455

Základní škola a waldorfská základní škola, Ostrava-Poruba •