Waldorf Poruba: waldorfská škola ostrava

Ročníkové práce

V úterý 19.12. proběhla jako každý rok prezentace ročníkových prací 9.třídy. V průběhu odpoledne a večera jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací, například kolik dohromady měří naše třída (cca 32 m), jak vypadá hasičská soutěž, že i holky chytají ryby, jak neztloustnout přes Vánoce a ještě si během nich vlastnoručně vyrobit kuličkovou dráhu či kostým oblíbeného hrdiny.

Za příjemný průběh vděčíme nejen našim žákům, ale i rodičům, kteří si pro všechny zúčastněné připravili velmi pestré občerstvení. Moc moc děkuji všem, kteří se jakoukoli měrou podíleli na přípravě této akce! Za rok se těším zas!

Martina Bazalová

Ročníkové práce byly alespoň pro mě příjemně stráveným časem s naší omladinou. Zaujala mě každá, jednotlivá ročníková práce, nemůžu říct ani o jedné, že by mě nebavila. Dozvěděla jsem se hodně nových věcí a některé si zase v paměti osvěžila. Není vůbec jednoduché prezentovat se před celou třídou pro dospělého člověka, takže musím konstatovat, že byli opravdu všichni báječní.

Zuzka Žurková

Za nás moc super, něco jsme se dozvěděli zase :o), hlavně pobavili a také ocenili odvahu dětí nastoupit před plénum a interpretovat své práce… Moc príma odpoledne :o)

Všem krásný čas…

Martina a Radim Vaculíkovi

 

Základní škola a waldorfská základní škola, Ostrava-Poruba •