Waldorf Poruba: waldorfská škola ostrava

Ročníkové práce

Ve dnech 8. a 9. 12. 2015 se na naší škole uskutečnila prezentace ročníkových prací žáků 9.B . Účast rodičů i jiných rodinných příslušníků našich žáků byla hojná, a tak celá akce proběhla v přátelském duchu. Velkou část hostů tvořili také bývalí žáci naší školy a učitelé. Některé prezentace tudíž vlivem trefných dotazů vyzněly vtipně.

Na akci byla také možnost seznámit se s daným tématem prostřednictvím názorné ukázky. Mezi takové patřily například práce věnované graffiti, parkouru, či práce se dřevem.

Jelikož byly práce předvedeny i letošním osmákům, doufáme, že příštím rokem nasadí laťku ještě výše a kvalitou svých prací nás ještě překonají.

Viktoria Čapková

 

DSC_0391

Základní škola a waldorfská základní škola, Ostrava-Poruba •