Waldorf Poruba: waldorfská škola ostrava

Adventní jarmark

Milí přátelé waldorfské školy, vážení hosté,

 

zatímco v duších nám ještě doznívá martinská nálada světla vnášeného do temnoty podzimního času, můžeme ve ztišení již vnímat blížící se advent. Krásný předvánoční čas naplněný zklidněním, radostným očekáváním a dobročinností.

Pojďte do něj vstoupit s námi. První adventní sobotu 25. 11. 2017, kdy Vás velmi rádi uvítáme na tradičním Adventním jarmarku naší školy.

Zahájen bude v 10hod hudebním vystoupením žáků pořadatelské čtvrté třídy. Poté se můžete dle libosti rozejít po chodbách a třídách školy a vyzkoušet si svou zručnost, tvořivost a trpělivost při výrobě adventních dekorací či si v pestré nabídce prodejních stánků obstarat drobné dárečky. V připravovaných dílničkách je možné si vyrobit třeba adventní věnce, vánoční hvězdy, pískové mandaly, namalovat pohlednice, vypálit dřevěné ozdoby či zformovat voňavé svíčky.

ADRA LETÁK 2017

Příležitost pro osvěžení, nasycení a mlsání Vám nabídne bufet s teplým jídlem a posezením, stánky s koláčky, bábovkami a studenou kuchyní a rovněž stánky nápojové, včetně čerstvě pražené kávy.

Postaráno bude i o nasycení poznatky, zkušenostmi a informacemi na každoroční besedě o waldorfské pedagogice, která bude zahájena ve 13hod. Těšíme se na setkání s Vámi a společné prožití předvánočního času.

Jste srdčně zváni!

Adventní jarmark 2017DSC_0172

Základní škola a waldorfská základní škola, Ostrava-Poruba •